ПРО КОМПАНІЮ

Наша Історія

ТОВ «Рафарм» є молодою дистриб’ютерською компанією, яка була заснована у 2017 році в місті Києві. Діяльність компанії ТОВ «Рафарм» полягає у реєстрації, маркетингу та подальшої промоції лікарських засобів, виробів медичного призначення, дієтичних добавок та аптечної косметики на території України.

352

ЗРОБЛЕНИХ ПРОЕКТІВ

120

УСПІШНИХ ПРОЕКТІВ

300%

ЗБІЛЬШЕННЯ ПРОДАЖУ


2017

РІК ЗАСНУВАННЯ

Коротко Про Нас

Провідні спеціалісти компанії мають великий досвід на фармацевтичному ринку України та країнах СНД ще за часів існування Товариства Куанта – ексклюзивного дистриб’ютора компанії Наброс Фарма Пвт. Лтд., відомого такими фармацевтичними брендами, як Флюколд и Доларен. Тоді, за сім років від початку заснування компанії Наброс, команда спеціалістів збільшила обсяги продажів на 300%, що є незаперечним аргументом ефективної роботи. Також у 2013 році завод компанії отримав сертифікат відповідно до стандартів належної виробничої практики GMP і це надало можливість розширити спектр продаж продукції, як на території України, так і за її межами.
І саме впевнена і досвідчена команда спеціалістів, готова розвивати надійну і системну дистрибуцію, являє собою основу та фундамент компанії ТОВ «Рафарм».

ПИШІТЬ: info@rapharm.com.ua
ТЕЛЕФОНУЙТЕ:  +38 (044) 229 21 32
АДРЕСА: Київ, вул. Машинобудівна, 8